• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie działek
Mam małe pytanie - czy na Freebuild dalej usuwa działki po 21 dniach nieobecności na serwerze, czy może usuwa po dłuższej nieobecności, czy w ogóle już nie usuwa? Jak wiecie, są wakacje, tak więc praktycznie nie ma mnie na kwadratowyswiat.pl a dzisiaj z ciekawości wszedłem (nie było mnie około 22 dni) a działka dalej jest. To samo było w czerwcu - długo mnie nie było, a działka była taka jak jest. Poza wakacjami mam jeszcze parę innych spraw. Tak więc, pytam się, bo z jednej strony chcę sobie dać spokój z kompem na dosyć długi czas, a z drugiej, gdy jednak już wrócę do regularnego grania na serwie, to jednak nie chcę się znowu wysilać na budowanie działki, organizację sojuszu* i diaxowych itemków, bo się okaże, że wszystko zniknie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* - jakby ktoś nie wiedział o co chodzi z sojuszem, to mam na Freebuild swój sojusz, który ma na celu współpracę z graczami i pomaganie im w rozbudowywaniu działek, raczej nie skupiamy się na walce, bo na Freebuild jest bardzo mało sposobów walki, ale czasem jak ktoś nas sprowokuje to sojusz też walczy.
Niedostępny
  Odpowiedz
Chyba działki usuwają sie ok. 30 dni
Huh Ta sygnatura nie ma sensu Tongue
  Odpowiedz
Dzięki za info. Smile
Niedostępny
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości