• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie działek
#1
Mam małe pytanie - czy na Freebuild dalej usuwa działki po 21 dniach nieobecności na serwerze, czy może usuwa po dłuższej nieobecności, czy w ogóle już nie usuwa? Jak wiecie, są wakacje, tak więc praktycznie nie ma mnie na kwadratowyswiat.pl a dzisiaj z ciekawości wszedłem (nie było mnie około 22 dni) a działka dalej jest. To samo było w czerwcu - długo mnie nie było, a działka była taka jak jest. Poza wakacjami mam jeszcze parę innych spraw. Tak więc, pytam się, bo z jednej strony chcę sobie dać spokój z kompem na dosyć długi czas, a z drugiej, gdy jednak już wrócę do regularnego grania na serwie, to jednak nie chcę się znowu wysilać na budowanie działki, organizację sojuszu* i diaxowych itemków, bo się okaże, że wszystko zniknie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* - jakby ktoś nie wiedział o co chodzi z sojuszem, to mam na Freebuild swój sojusz, który ma na celu współpracę z graczami i pomaganie im w rozbudowywaniu działek, raczej nie skupiamy się na walce, bo na Freebuild jest bardzo mało sposobów walki, ale czasem jak ktoś nas sprowokuje to sojusz też walczy.
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Chyba działki usuwają sie ok. 30 dni
Huh Ta sygnatura nie ma sensu Tongue
  Odpowiedz
#3
Dzięki za info. Smile
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości