• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa cuboidów
Witam, chcę zwrócić uwagę na problem jaki jest z cuboidami. Chodzi mi dokładnie o to, że czasem goście specjalnie lub niespecjalnie - ale jednak - trollują zakładając cuboidy w takich miejscach jak wioski, czy podziemne dungeony, przez co nie można tam otwierać skrzynek, ani nic robić. To co najbardziej mnie wkurzyło to znalezienie w swojej kopalni diaxów... których nie mogłem wykopać bo były na czyimś cuboidzie. Jeśli dałoby się coś z tym zrobić to proszę o zrobienie czegoś, by takie sytuacje nie miały miejsca, bo wygląda to jak prywatyzacja... Ostrzegam też graczy przed trollingiem, jaki robią niektórzy - jeśli zobaczycie lawę stojącą na czyimś cuboidzie i jakieś pistony pod nim, to pod żadnym pozorem nie niszczcie NIC obok, bo wtedy się buguje cuboid i lawa wraz z całym mechanizmem się zapada - wiec ostrzegam żebyście się na to nie nabrali, a adminów proszę o naprawienie także tego błędu. Sam nie wiem jak to w ogóle działa.
Niedostępny
  Odpowiedz
Cuboidy graczy można zgrifowac nie próbowałem ale z innych w serwerow ludzie mi tak robili mogę napisać na pw inviemu/myszkowi żeby to zabezpieczyli bo znam dużo sposobów zeby rozwalić cuboid
Huh Ta sygnatura nie ma sensu Tongue
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości