• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odchodzę :(
Witam wszystkich, chyba po raz ostatni, bowiem podjąłem decyzję o odejściu z serwera... wiem, to co piszę teraz może innych - tych co mnie znają - zasmucić lub nawet zszokować, ale nie mam wyboru. Czemu odchodzę? Mam ku temu kilka istotnych powodów...

Po pierwsze - ten serwer już dawno (jakoś w marcu) stracił "ikrę". Nie mogę tutaj już się zrelaksować, bo jak odpocząć przy grze ze znajomymi jak tych znajomych nie ma? Według mnie przyczyną tego jest niezrobienie na czas rekrutacji. Inaczej byłby pomocnik lub drugi moderator, który miałby czas ogarnąć serwa/zająć się zgłoszeniami na forum/promować serwer, tylko trzeba było takiego poszukać i mianować na moda lub kogoś podobnego...w wyniku tego nie ma nowych graczy, natomiast calutka elita widząc, że tu nic nowego nie ma - najwyraźniej dała sobie spokój z serwerem i odeszła. Tutaj nie dziwię im się, bo rutyna daje się we znaki. Nie odchodziłem i trzymałem się tego serwa jako jeden z ostatnich (aż do dzisiaj...) bo mam sentyment do tego serwa, bo rutyna tutaj zżarła także mnie. Ale faktycznie - inni ludzie też pisali mi te same powody dlaczego ludzie stąd odchodzą i coraz bardziej uświadamiam sobie, że to prawda. Z elity do której należeli: lubieplacki (odszedł 2 dni temu), LABIX, Widmo, MadMax, Piotrek59Games, Quena, Invi, patrykPotempa, Crazy, Lorde, Malinka, ja (xRaft), Piotrek, minecrafters4 i wielu innych zostałem tylko ja, Malinka i Lorde, ewentualnie jeszcze Invi, czyli ok. 4 osoby. Niestety chyba tylko ja i Malinka jesteśmy w miarę aktywni, więc de facto z elity zostały tylko 2 osoby...

Po drugie - nie ma niczego nowego. Jak już wcześniej pisałem, rutyna stwarza bardzo niefajne wrażenie, co prawda była aktualizacja Survivalu, ale to za mało, żeby uratować serwer. Gdyby został dodany jakiś nowy tryb z PvP, czy jakby np. na FreeBuild czy SkyBlock zostało dodane coś co kompletnie odnowiłoby rozgrywkę to wtedy na pewno znalazłoby się paru nowych graczy. Poza tym napisałem 14 propozycji na forum, tutaj i w sumie poza naprawieniem paru błędów nic nowego stamtąd nie zostało dodane.

Po trzecie - na serwie kompletnie nic się nie dzieje. Kiedyś było inaczej, na tym serwerze grało dużo osób, działa się akcja, ludzie robili śmieszne, kreatywne i ciekawe rzeczy, organizowało się w sojusze, nawet na FreeBuild, a po dodaniu na serwer Survivala - także na nim i rywalizowało się z innymi. Teraz to wchodzi się na serwer i nikogo nie ma, PvP na survivalu nie ma, ewentualnie raz na jakiś czas wejdzie nowy gracz, który nie ogarnia i zaraz wychodzi, są grieferzy, przez których traci się nerwy i tylko się człowiek przed komputerem denerwuje... Przepraszam, ale tak się nie da grać. Survival był promowany, więc wszyscy się przerzucili, na serwie FreeBuild i SkyBlock nikt nie grał, a po tym kryzysie z serwerm w sierpniu tego roku to niemalże wszyscy gracze odeszli, bo zobaczyli, że z serwerem i z forum nic się nie dzieje i to jest problem, według mnie ten serwer dzisiaj istnieje już tylko w 15%. Bardzo przykro mi to mówić, bo to był pierwszy serwer na którym grałem w MC i na którym mam (a właściwie miałem, bo większość odeszła...) przyjaciół forever. Osobiście mam parę innych serwerów na oku, ale tam są obcy gracze i tylko na jednym, innym serwerze mam zaufanych ludzi, których jest bardzo mało. Tutaj na kwadratowyswiat.pl to co innego. Tu są zaufani ludzie dla mnie. Gdyby ci starzy gracze wrócili...

To napisawszy - odchodzę z serwa. Będę zerkał sporadycznie na forum, bo nie straciłem jeszcze całkowicie nadziei, że się coś tu zmieni. Ale widzę, że póki co nie ma sensu grać i wchodzić nawet "przelotnie" na serwer bo i tak ma się prawie stuprocentową pewność, że będzie max 1 lub 2 osoby i - za przeproszeniem - gówno się będzie działo. Jeśli coś się zmieni i będzie tu jakaś nowość, która przyciągnie graczy lub nawet ktoś z elity wróci na serwa to być może wrócę.

Żegnajcie wszyscy i pozdrawiam wszystkich moich przyjaciół z tego serwera z którymi grałem i którzy mnie wspierali!

xRaft
Niedostępny
  Odpowiedz
Odchodzisz ze wzgledu na mnie?...
Huh Ta sygnatura nie ma sensu Tongue
  Odpowiedz
Po części tak, bo cały czas odchodzą gracze i przez to serwer się sypie. Teraz to co jakiś czas będę zaglądał na forum i tyle. Grać raczej nie będę, bo nie ma z kim, zresztą napisałem wyżej w poście.
Niedostępny
  Odpowiedz
A jeśli chodzi o nasz Freebuildowy sojusz - zostanie on rozwiązany. Szczegóły są przed wejściem na moją działkę, ale każdy może się domyślić czemu go rozwiązuje.
Niedostępny
  Odpowiedz
eeeej ale fajne byloby jak dodalisbycie pvp :-( pls zostan :-(((((((((
  Odpowiedz
@gryf Zostałbym gdyby serwer miał więcej operatorów (tj. ekipy - adminów, moderatorów itd.) którzy mieliby czas zająć się serwem i dodać do niego jakieś nowe rzeczy. Niestety - w obecnej formie na serwie praktycznie nie da się grać, bo człowieka zżera nuda przed komputerem. Ten serwer się już praktycznie posypał i dlatego z niego odchodzę.
Niedostępny
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości